11.01.2021

УОЗМСЗН Ширяївської райдержадміністрації інформує.

     Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається та виплачується згідно Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.1995 № 848 зі змінами та доповненнями ( далі – Порядок).

     Пункт 5 Порядку – житлові субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів житлово-комунальних послуг і розміром обов’язкового відсотка платежу, установленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1156.

     Пунктом 9 Порядку передбачено, що призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

     Для призначення житлової субсидії особа подає заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

     З 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної ради відповідної територіальної громади, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

     До 1 березня 2021 року посадова особа виконавчого органу, яка приймає заяву з необхідними документами, за наявності технічної можливості реєструє заяву та формує електронну справу і не пізніше наступного робочого дня надсилає електронну справу відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення засобами електронного зв’язку через інформаційні системи Мінсоцполітики.

     З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу включно з формуванням електронної справи.

Отримати будь - яку інформацію про отримання житлових субсидій можна в управлінні охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської райдержадміністрації за номером телефону (048-58) 21-3-92.