Про основні напрямки роботи центру надання адміністративних послуг Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області.

     Про основні напрямки роботи центру надання адміністративних послуг

Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області.

 

       У 2012 році прийнятий Закон України «Про адміністративні послуги». З метою виконання Закону у всіх районах та містах Одеської області створені та діють центри надання адміністративних послуг. В Ширяївському районі центр надання адміністративних послуг Ширяївської районної державної адміністрації був утворений 07 листопада 2014 року.

       У своїй роботі центр надання адміністративних послуг керується  Постановами Кабінету Міністрів України  «Про затвердження примірного Положення про центр надання адміністративних послуг» та «Про затвердження примірного Регламенту центру надання адміністративних послуг»,  розпорядженням Кабінету Міністрів України  «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг» та розпорядженнями голови Ширяївської  райдержадміністрації, які прийняті відповідно до вищезазначених нормативно-правових актів.

       Перелік послуг, що надаєтьсяся через центр, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг».  За суб’єктами надання адміністративних послуг та відповідно до переліку адміністративних послуг напрямки роботи центру можна  умовно розділити на 3 блоки:

  1. Адміністративні послуги Ширяївського РС ГУ ДМС України в Одеській області.
  2. Адміністративні послуги відділу Держгеокадастра у Ширяївському районі Одеської області.
  3. Інші послуги(дозвільні документи, декларації, повідомлення)

        Згідно визначеного переліку через центр  надається адміністративна послуга Ширяївського районного сектору  Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області вклеювання фотокартки при досягненні громадянином України 25,45-річного віку.  Терміни розгляду звернень не порушуються. Послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон надаються безпосередньо Ширяївським районним сектором  Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області.  

        Налагоджена робота з відділом Держгеокадастру у Ширяївському районі Одеської області. Адміністративні послуги з земельних питань надаються в повному обсязі. Варто відмітити, що Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру спільно з  Державним агентством з питань електронного урядування України запустили електронні послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» і «Замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки». Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електронну адресу. Отримати готовий витяг можна в будь-якому з центрів надання адміністративних послуг по всій Україні, в тому числі і в центрі надання адміністративних послуг  Ширївської районної державної адміністрації.

 

       За отриманням консультацій громадяни можуть звернутися за телефоном : 2-11-44, 22-451  або за адресою: Одеська область, смт. Ширяєве вул. Коробченка, 12.

       Працівники відділу надання адміністративних послуг обов’язково  проконсультують Вас, надавши вичерпні відповіді на поставлені запитання.