Підписано Меморандум щодо розвитку електронних адміністративних послуг в Україні.

     14 вересня 2018 року був підписаний Меморандум про співробітництво в рамках проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)» та розвитку електронних послуг в Україні.

     Меморандум про співробітництво підписано між Міністерством юстиції України, державним підприємством «Національні інформаційні системи», Державним агентством з питань електронного урядування України, Фондом «Євразія» (проект міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)») та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

     Головна мета проекту – це забезпечення розвитку системи електронних послуг в Україні, а саме модернізація існуючих та проектування оновлених адміністративних процесів, які здійснюються Мін’юстом, його територіальними органами, державними реєстраторами.

     Сторони співпрацюватимуть у межах 3-річної програми.  В ході реалізації домовленостей, визначених цим меморандумом, очікується оптимізація та перетворення вже існуючих паперових адміністративних процедур в електронну форму.

     Це ще один крок до спрощення процесу отримання послуг, підвищення прозорості та зменшення можливих корупційних ризиків шляхом трансформації адміністративних послуг в електронну форму, а також підвищення рівня довіри до державних послуг.