18.10.2017

Оголошується конкурс серед суб’єктів малого та середнього бізнесу на отримання часткової компенсації відсотків за кредитами, залученими для реалізації інвестиційних проектів.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

серед суб’єктів малого та середнього бізнесу

на отримання часткової компенсації відсотків за кредитами, залученими

для реалізації інвестиційних проектів

 

В рамках Програми розвитку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Одеській області на 2017-2020 роки реалізується проект з надання часткової компенсації відсотків за кредитами з обласного бюджету суб’єктам малого та середнього підприємництва області.

 

Право на одержання компенсації мають суб’єкти малого та середнього підприємництва, які:

  • зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності в Одеській області;

  • не мають простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, а також заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами;

  • не перебувають у стадії банкрутства, ліквідації

  • здійснюють діяльність за наступними видами економічної діяльності:

  • переробна промисловість

  • реалізація проектів, які передбачають впровадження енергозберігаючих технологій

  • діяльність у сфері транспорту

  • діяльність у сфері туризму

 

Суб'єкт підприємництва, який бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії заявку на участь у конкурсі, бізнес-план (інвестиційний проект), лист від банківської установи про згоду надати кредит, завірену копію статуту (для юридичних осіб), довідку державної фіскальної служби про відсутність заборгованості з податків і зборів, згоду на обробку і використання інформації, що міститься у статистичній та фінансовій звітності.

Ознайомитися з Умовами та Порядком, а також, завантажити форму заявки можна на сайті Одеської обласної державної адміністрації за посиланням www.ooda.biz.ua .

Документи подаються до Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації суб'єктом підприємництва або уповноваженою ним особою.

 

Приймання заявок на участь у конкурсі з відповідними документами розпочинається з 17 жовтня 2017 року.

 

Відповідальний за проведення конкурсу: Департамент економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації (м. Одеса, пр-т.Шевченка, 4, каб. 544, контактні телефони: (048) 7189-242, +380984723638.

 

Граничний термін подання заявок: 17 листопада 2017 року.