Президент Парламентської Асамблеї НАТО Паоло Аллі залишив посаду.

     Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова української парламентської делегації в ПА НАТО Ірина Фріз.

     Український політик нагадала, що саме під час головування Паоло Аллі в Асамблеї, Україна отримала право приймати весняну сесію ПА НАТО у 2020 році в Києві, а  під час Революції Гідності Паоло Аллі приїхав з членами Асамблеї до Києва, щоб підтримати зі сцени  Майдану українців.

     «Паоло Аллі одним з перших парламентарів ПА НАТО відвідав Схід України у 2015 році та побачив на власні очі дії й наслідки «руського миру» для держави, що прагне цивілізованого розвитку й демократичного майбутнього», – зазначила Ірина Фріз та наголосила, що після обрання Президентом ПА НАТО Паоло Аллі одразу заявив, що політична підтримка України у протистоянні з агресією Росії є пріоритетним завданням для Асамблеї, адже Україна є східним форпостом з захисту демократичних цінностей.

     «Дякуємо за підтримку й віру в Україну, пане Президенте!», – відзначила Ірина Фріз.

     Крім того, Голова української парламентської делегації в ПА НАТО зазначила, що виконуючим обов`язки Президента Парламентської асамблеї НАТО призначено литовського політика Расу Юкнявічене.