25.09.2019

Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу освіти, культури та молодіжної політики.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом в.о. керівника апарату
Ширяївської районної державної адміністрації
25.09.2019 року № 49-од___

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області.

(66800, смт. Ширяєве, вул. Грушевського,104.)

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Готує матеріали та бере участь в роботі колегії відділу освіти, культури та молодіжної політики, нарадах керівників закладів загальної середньої освіти.

2. Забезпечує збір первинної інформації і готує соціальний паспорт закладів  загальної  середньої освіти.

3 Представляє відділ в органах державної влади і самоврядування, установах та організаціях, забезпечує взаємодію відділу з ними щодо  реалізації державної політики з питань сім’ї, молоді та спорту.

4. Здійснює виписку посвідчень батьків та дітей з багатодітних родин.

5. Складає статистичні звіти щодо забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного підвезення до місця навчання і додому учнів та педагогічних працівників.

6. Здійснює контроль щодо проходження медичної комісії працівників та дітей в закладах загальної середньої освіти району.

7. Здійснює контроль за організацією харчування учнів, координує дії з СЕС по виконанню санітарно-гігієнічних вимог у закладах загальної середньої освіти.

8. Контролює та координує роботу керівників закладів загальної середньої освіти щодо виконання рішень уряду, наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації, відділу освіти, культури та молодіжної політики.

9. Організовує роботу по охопленню дітей дошкільного віку дошкільною освітою та складає мережу закладів дошкільної освіти, контролює за збереженням існуючої мережі.

10. Відповідає за атестацією та ліцензуваннях закладів дошкільної освіти.

11. Вивчає та аналізує стан виховної роботи з дітьми під час перевірок, здійснює моніторинг стану освітнього процесу у вікових групах ЗДО відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти України та нових Державних стандартів дошкільної освіти.

12. Формує та здає статистичну  звітність до Департаменту освіти  і науки облдержадміністрації та райдержадміністрації з питань дошкільної освіти.

 

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад – 4900 грн.,

2. Надбавка за вислугу років на державній службі на рівні 3 відсотків посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;

3.Надбавка до посадового окладу за ранг — відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”;

4. Інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”;

5. Додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  18 січня 2017 року № 15.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Кандидати можуть подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

 

Документи приймаються за адресою: смт Ширяєве вул.. Грушевського,104, каб. 16 до 16:45 09 жовтня 2019року.

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

Тестування буде проведено  за адресою: Одеська обл. смт Ширяєве вул. Грушевського, 104, зала засідань (2 поверх) о 10:00 16 жовтня 2019 року.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Харламова Марина Віталіївна

тел. (04858) 2-12-43.

vidilkadriv_rda@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.

2.

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

4

Володіння іноземною мовою

Не потребує.

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером

Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel);

Навички роботи в автоматизованих системах управління документами та з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

2.

Необхідні ділові якості

 

Аналітичні здібності; вміння визначати пріоритети; вміння працювати з інформацією; вміння вирішувати комплексні завдання; вміння працювати в команді;

вміння ефективної координації з іншими; уміння дотримуватись субординації;  виваженість; оперативність.

 

3.

 Необхідні особистісні якості

Дисциплінованість; чесність; ініціативність; відповідальність; уважність до деталей; вміння працювати в стресових ситуаціях;

системність і самостійність в роботі емоційна стабільність; неупередженість.

 

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання: Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції». 

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

Закон України «Про освіту»;

Закон України «Про загальну середню освіту»;

Закон України «Про дошкільну освіту»
Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, законодавчими актами та нормативно-правовими документами, що стосуються напрямку роботи відділу.