02.08.2018

УВАГА! Допоможіть встановити особу молодої дівчини та знайти її родичів або знайомих! Допоможіть дівчині одужати та розповісти про себе!

 

     16 травня близько 17:00 по Київській трасі в районі Нерубайського моста (Одеса) в результаті ДТП постраждала молода дівчина. У важкому стані вона була доставлена ​​в обласну лікарню. До теперішнього часу особу дівчини не встановлено.

     Увага! Дівчина може бути з Одеської, Полтавської, Рівненської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької області.

     Дівчині на вигляд 20-25 років, 170-175 ріст, розмір мокасин 40, худорлявої статури, темне волосся, карі очі. На думку лікарів дівчині не так давно робили операцію в ротовій порожнині. На момент ДТП дівчина була одягнена в білу футболку з кольоровим принтом спереду, бузкову спортивну курточку, чорно-білі легкі штани з квітковим принтом, блакитні шкарпетки в смужку, рожево-бузкові мокасини без шнурків. На поясі була кольорова сумочка з малиновим брелоком у вигляді іграшки. При собі ні документів, ні телефону, ні гаманця не було.

     Після тривалої боротьби за життя дівчина прийшла до тями. За даними на 25.07.18 невідома дівчина з підтримкою може пройти кілька кроків, чує, реагує на слова, виконує елементарні прохання, проте не розмовляє, писати чітко не може, в телефоні ні букви, ні цифри не набирає.За інформацією, яку лікарі з волонтерами з'ясували шляхом спілкування з дівчиною, вона реагує на ім'я Тетяна, вказує вік 26 років, імовірно є дочка віком близько 10 років на ім’я  Олеся.

     Дівчина потребує серйозного реабілітації та спеціального постійного догляду. При таких пошкодженнях систем і органів важливий кожен день!

     Величезне прохання до всіх, хто що-небудь знає про цю молоду жінку, зв'язатися з волонтерами Хлівною Людмилою 0677091836, Сергієм 0674827700, Оленою 0633876645 або 102.