23.04.2018

Шановні мешканці селища Ширяєве та району!

 

      2 квітня в Одеській області стартувала кампанія "Лікар для кожної сім'ї" з обрання сімейного лікаря, педіатра або терапевта. Наразі вона діє у 57 медичних закладах Одеської області. За два тижні у регіоні підписано понад 15 тисяч декларацій із медиками. Процес долучення нових лікувальних установ триває.

      З 24 квітня підписати декларацію можна буде і в нашому районі. Про це повідомив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Анатолійович Семенишен. Він також розповів, що потрібно мати пацієнту для укладення декларації в системі. Зокрема,

для дієздатної особи з 14 років - мобільний телефон, ідентифікаційний податковий номер (ІПН) та один з нижче перерахованих документів:

паспорт громадянина України;

тимчасове посвідчення громадянина України;  посвідка на постійне проживання в Україні; 

посвідчення біженця;

посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

     Для дитини до 14 років - мобільний телефон та документи:

свідоцтво про народження;

 ІПН одного з батьків та документ про особу з переліку вище.

     Для недієздатної особи - мобільний телефон та документи: ІПН недієздатної особи та документ про особу з переліку вище;

ІПН законного представника та документ про особу з переліку вище; посвідчення законного представника.

     Місце надання медичної допомоги: смт Ширяєве, вул. Грушевського, 94 (у приміщенні Центру первинної медико-санітарної допомоги).

     Пацієнти, які користуються послугами Миколаївської, Чорнокутської, Новоєлизаветівської амбулаторій загальної практики - сімейної медицини, де на даний час відсутні сімейні лікарі, можуть вибрати лікаря первинної допомоги в будь-якому іншому медичному закладі, в тому числі й Ширяївському ЦПМСД.