08.01.2020

Жахлива трагедія: в Ірані розбився український літак.

     За попередньою інформацією представника авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, 08.01.2020 після зльоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні (м.Тегеран) пасажирський літак авіакомпанії МАУ зазнав катастрофи і впав неподалік аеропорту. Лайнер виконував регулярний рейс за маршрутом Тегеран - Київ. Цю інформацію підтвердили в Міністерстві закордонних справ України. За інформацією, яка уточнюється, пасажири зазначеного рейсу та екіпаж загинули.

     За даними компанії МАУ, на зазначений рейс придбали квитки 168 осіб. Наразі з’ясовується хто з пасажирів не був присутній на борту та наявність серед пасажирів громадян України. У зовнішньополітичному відомстві вважають технічні причини головною версією причин катастрофи. "За попередньою інформацією, літак розбився в наслідок аварії двигуна через технічні причини. Наразі версія теракту чи ракетної атаки виключається", - йдеться у повідомленні МЗС. 

     В Офісі Президента повідомили, що Володимир Зеленський перервав свою поїдку в Оман і повертається до Києва. На місці подій, в аеропорту «Імам Хомейні», перебувають посол і консул України в Ірані. За дорученням Президента України апарат РНБО створив оперативний штаб. Підготовлено спеціальні борти для відправки в Тегеран по лінії МЗС і Міноборони для вивезення тіл загиблих.

     Наші щирі співчуття родинам пасажирів та екіпажу.