09.11.2018

Вітання т.в.о. голови Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області Івана Чернологова з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

     Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

     Цей день – це ще один привід подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури в цей непростий час великих викликів та випробувань, коли Україна утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність. Своєю щоденною працею  ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, забезпечуєте презентацію у світі всього найкращого, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

     Бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення, щастя, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів!