09.11.2018

Вітання т.в.о. голови Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області Івана Чернологова з нагоди Дня української писемності та мови.

     День української писемності та мови  — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

     Від імені районної державної адміністрації щиро і сердечно вітаю всіх з Днем української писемності та мови. В українській мові – історія та сила нашого народу, наше майбутнє. Це важливий чинник державотворення, потужний об’єднавчий фактор. Конституційний і моральний обов’язок кожного з нас – берегти чистоту та красу рідної мови, наполегливо розвивати власний культурний рівень, прививати молодому поколінню любов до української мови, сприяти її широкому вжитку у всіх сферах суспільного життя.

     Не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбутнього. Зі святом, шановні земляки!