07.12.2018

Вітання т.в.о. голови Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області Івана Чернологова з нагоди Дня місцевого самоврядування.

     Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Ширяївського району!

     Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Ви щоденно дбаєте про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб населення нашого району.

     Велика роль у цьому процесі належить районному, селищному, сільським головам, депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади населеного пункту та дбають про її розквіт і зростання. Також повсякденними турботами людини сьогодні переймаються й службовці органів місцевого самоврядування та громадяни, які також беруть участь у вирішенні багатьох питань.

     Тому у цей день дякую усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за вашу невтомну працю, активну громадянську позицію та високий професіоналізм. Бажаю вам міцного здоров’я, людського щастя, мирного неба, творчої сили та нових звершень у справі подальшого розвитку Ширяївського району!