08.11.2018

Всі лікарні Одеської області забезпечено теплом.

     Від початку тижня до опалення підключено 100 % лікарень і більше половини житлових будинків регіону. Про це повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації. 

     «Сьогодні у кожну зі 125 лікарень подається тепло. Як і у більше, ніж половину житлових будинків, шкіл та дитячих садків. Окрім того, опалювальний сезон має вчасно розпочатися і у проблемному Теплодарі. Номінації на газ місто отримало», — підкреслив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської ОДА Антон Шалигайло. 

     Зокрема, до теплопостачання вже підключено 1235 закладів соціальної сфери, що становить 67,1% від загальної кількості. Серед них - всі лікарні, а також 520 дошкільних і 590 навчальних закладів регіону. 

     Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов заявляв, що «внаслідок підвищення тарифів на газ дуже важливо підтримати і захистити населення через механізм оформлення субсидій». Всім головам РДА доручено контролювати цей процес особисто.