07.06.2018

Вогнеборці Одещини рятують екосистему регіону.

     Співробітники рятувальних підрозділів Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області протягом останньої доби ліквідували 16 пожеж сухої трави, очерету та сміття. Загальна площа загорянь перевищила 7 гектарів. Нагадаємо, що протягом останнього часу на території області зберігається надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. В таких умовах щодня виникають пожежі в природних екосистемах. Найчастіше такі загоряння відбуваються через необережне поводження з вогнем. Вони завдають значної шкоди навколишньому середовищу, можуть стати причиною пожеж в населених пунктах, знищити лісові насадження, лінії електропередач, газо- та нафтопроводи.

     Співробітники ДСНС наголошують на необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів, щоб порушення елементарних правил не стали причиною масових лих і трагічних наслідків.

     Рятувальники Одеської області нагадують, що перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки! У разі виникнення пожежі телефонуйте “101”!