13.10.2020

Відповідальні працівники Ширяївської райдержадміністрації взяли участь в семінарі щодо протидії торгівлі людьми.

     09 жовтня 2020 року для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Миколаївського, Ширяївського районів відбувся семінар на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері торгівлі людьми в Україні».

     Участь у заході взяли відповідальні працівники  управління охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення, служби у справах дітей та територіального Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ширяївської райдержадміністрації.

     Семінар проведено на виконання обласної комплексної програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період до 2023 року, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 20.12.2019 № 1171-VII. Захід організований Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ». По закінченню заходу всі учасники отримали Сертифікати про участь у семінарі.