29.08.2019

Відкриття меморіальної дошки Сергію Дорофієнку.

     До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в селі Преображенка відбулось відкриття меморіальної дошки випускнику Преображенського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Сергію Дорофієнку, який загинув на Сході України, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.


     В заході взяли участь голова Ширяївської райдержадміністрації Оксана Орел, керівники та працівники установ і організацій Ширяївського району, громадські активісти, учнівська молодь та односельці. До присутніх звернулась голова Ширяївської райдержадміністрації Оксана Орел. Вона зазначила, що в усі часи населення будь-якої держави ділилось на звичайних жителів та воїнів своїх земель. Перші готові на будь-які жертви для забезпечення собі ситого, веселого та безтурботного життя, і більше їх нічого не цікавить. Їх шлях - це рабство і забуття. Другі - люди принципів, традицій та пам'яті, справжні господарі на своїй землі. Саме вони пишуть історію. Оксана Петрівна наголосила, що від кожного з нас залежить, до якої з цих категорій приєднатися і яке мабутнє вибрати для України - сильної й могутньої держави, яка сама обирає свій шлях, чи слабкості й покори. Все просто. І вибір простий.


     Також вона подякувала рідним Сергія за те, що вони виховали справжнього воїна своєї держави. Пам'ять Героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти й свічки до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.


     Ширяївщина завжди пам'ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи незалежність та цілісність своєї Батьківщини. Він загинув, захищаючи рідну землю, і назавжди увійшов в історію України як один із найкращих, найсміливіших, найдостойніших її синів.