10.08.2018

Від початку року в Одеській області виписано понад 800 штрафів за перевантаження автомобілів.

     Від початку року в Одеській області на водіїв, які порушили вагові параметри автівок, накладено понад 800 штрафів. Загальна сума склала близько 18 мільйонів гривень. Про це повідомили в управлінні транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації. 

     «Наразі вага фур в області контролюється на п'яти габаритно-вагових комплексах. Два з них — стаціонарні, ще три — пересувні. Оскільки в Одеському регіоні нещодавно завершилися жнива, спостерігається великий потік вантажівок. Комплекси розташовано на основних автошляхах. Використання габаритно-вагового контролю є дієвим механізмом збереження доріг», — підкреслив заступник начальника управління - начальник відділу розвитку ринку автомобільних перевезень Олександр Гайдук.

     Зазначимо, до кінця року в Одеській області планується встановити додатково ще шість пересувних габаритно-вагових комплекси. Вони придбані у рамках реалізації обласної комплексної програми «Безпечна Одещина».

     Нагадаємо, на початку липня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов розпочав масштабну кампанію зі збереження автодоріг. Вона передбачає, зокрема, підписання відкритого Меморандуму, що консолідує дії влади, соціально відповідального бізнесу та громадськості.

     З документом можна ознайомитися за посиланням: https://oda.odessa.gov.ua/trancom/rtr.