08.10.2018

В Ширяївській райдержадміністрації пройшла щотижнева апаратна нарада під головуванням в.о. голови Івана Чернологова.

     У Ширяївській районній державній адміністрації 8 жовтня 2018 року відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням в.о. голови Івана Чернологова за участю керівників відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та організацій.

     Відповідно до порядку денного наради, були заслухані доповіді керівників структурних підрозділів щодо виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року, про результати роботи відділу надання адміністративних  послуг Ширяївської районної державної адміністрації за ІII квартал  2018 року, звіт про роботу архівного відділу райдержадміністрації за ІІІ квартал 2018 року.

     Про виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року доповідала Мартиненко Наталія Іллівна – начальник фінансового управління Ширяївської районної державної адміністрації. Вона поінформувала, що доходна частина зведеного бюджету району за 9-ть місяців виконана в сумі 177,6 млн.грн. при плані – 173,9 млн.грн. (із урахуванням трансфертів) або на 102,1%. Всі бюджети виконали планові показники, у т.ч. по бюджетам: районний бюджет - 116 % (план 10780,6 тис.грн., фактично надійшло 12503,1 тис.грн.); сільські бюджети  - 115,2 % (план 25524,8 тис.грн. фактично надійшло 29404,6 тис.грн.). Вказала на необхідність вжиття дієвих заходів по наповненню бюджету в IV-му кварталі 2018 року шляхом завершення роботи по надходженню ПДФО від паїв, приведення сільських бюджетів у відповідність до фактичного нарахування податків та недопущення втрат бюджету.

     По другому питанню порядку денного присутні заслухали Порошенко Олесю Панасівну – начальника відділу надання адміністративних послуг Ширяївської районної державної адміністрації. Доповідач поінформувала, що відділом надання адміністративних послуг Ширяївської районної державної адміністрації за ІІІ квартал надано 1802 послуги (+868 послуг в порівнянні з ІІ кварталом), з них 1792 виконано позитивно, 10 – відмови. В загальній кількості послуги Держгеокадастру – 931 послуга (297 онлайн), 211 послуг міграційної служби, 647 послуг з державної реєстрації прав, 1 послуга з державної реєстрації громадських об’єднань, 12 послуг дозвільного характеру. Всі послуги надаються в термін відповідно до технологічних карток. Додатково зазначила, що відділом ведеться підготовка до встановлення в ЦНАПі POS-терміналу, завдяки чому власники банківських карток платіжних систем MasterCard та VISA отримають змогу сплатити адмінзбір на місці, а не через банківську касу. Висловила сподівання, що це нововведення стане корисним для відвідувачів та значно заощадить їх час.

     Звіт про роботу архівного відділу райдержадміністрації за ІІІ квартал 2018 року представила учасникам наради начальник відділу Косс Світлана Яковлівна, яка повідомила, що архівним відділом проводились оправлення та підшивка документів з паперовою основою по фондам всього –  13 справ; за 9 місяців – 35 справ; картонування документів в архіві всього – 225 справ; за 9 місяців - 258 справ; проведена перевірка наявності та стану документів по фондам – перевірено  483 справи; за 9 місяців - 1237  справ; прийнято на державне зберігання управлінської документації  –  298 од. зб. за описами 6 фондів; за 9 місяців – 520 од.зб. за описами 10 фондів; впорядковано документи управлінської документації та схвалено описи ЕПК, всього 79 од.зб.; за 9 місяців – 675 од. зб.; погоджено з ЕПК описів з особового складу –  1352 од. зб.; за 9 місяців – 1439 од.зб.; погоджено з ЕПК: номенклатури справ – 6; за 9 місяців – 9; погоджено з ЕПК інструкцій з діловодства – 1; погоджено з ЕПК положення про архівний підрозділ – 1, положення про ЕК – 1; проведено 3 засідання ЕК архівного відділу райдержадміністрації. Надійшло та виконано запитів соціально-правового характеру: 93 запити, з позитивним результатом – 85 запитів; за 9 місяців - 237 запитів, з позитивним результатом – 221 запит. Зазначила, що архівним відділом постійно здійснюється контроль за наявністю, станом та рухом документів НАФ та таких, що підлягають включенню до нього; забезпечується приймання на постійне зберігання документів НАФ згідно затвердженого графіку погодження номенклатури справ, впорядкування та передачі документів організацій, підприємств, установ в архівний відділ на 2018 рік.

     На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, головний лікар Ширяївської ЦРЛ Ольга Волкова повідомила присутніх, що в Саратському районі Одеської області зафіксовано спалах сибірської виразки серед людей, постраждалих госпіталізовано. Інформувала про джерела зараження, шляхи передавання та симптоми захворювання, зазначила, що лікування сибірки проводиться виключно в умовах стаціонару та розповіла про методи профілактики. Доповіла, що на даний момент вогнище інфекції локалізоване, небезпеки її розповсюдження немає.

     По завершенню наради головуючим були надані доручення керівникам структурних підрозділів.