04.10.2019

В освітніх закладах Ширяївщини пройшли виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі».

     Осінь – щедра, багата, яскрава пора року: перед тим як скинути листя, вона феєрверком запалює жовтий, помаранчевий, брунатий, червоний та тисячі інших на тлі зеленого кольорів. Восени поля і городи, дерева і кущі віддають все, що вони принесли. 


     Вже стало доброю традицією кожної осені організовувати в навчальних закладах свято дарів природи, композицій та виробів з природних матеріалів, не став виключенням і цей рік. Цього тижня в закладах освіти Ширяївського району були проведені виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі».


     У виставках взяли участь всі навчальні заклади району. Школярі представили велику кількість цікавих та неординарних робіт: вироби з деревини, овочів, фруктів. Вироби юних майстрів  різнилися технікою та майстерністю виконання, індивідуальністю, творчим задумом,  естетичним оформленням.


     Висловлюємо щиру вдячність директорам та педагогам навчальних закладів району за проведену велику роботу з організації виставок, а  всім учням та їх батькам – за активну участь у цих заходах,
 фантазію, талант та майстерність.


     Так тримати!