05.12.2018

В Одеській області на придбання житла дітям-сиротам розподілено 50 мільйонів гривень.

     «Це чудова можливість для того, аби забезпечити житлом дітей-сиріт та розвинути сімейні форми виховання. Цього року в Одеську область спрямовано найбільшу в країні субвенцію — обсягом майже 62 мільйона гривень. Наразі обласна комісія продовжує приймати, розглядати та погоджувати заявки. А завдання на місцях – сформувати їх та придбати ці об’єкти. Таким чином, до кінця грудня маємо розподілити ще 11,7 мільйонів гривень», — повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин. Він також звернувся до голів районів із дорученням пришвидшити роботу в цьому напрямку.

     Зазначимо, станом на початок грудня комісія погодила придбання восьми об’єктів під дитячі будинки сімейного типу і 74 житлових об’єкти для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Майже сім мільйонів гривень із розподілених коштів спрямовується на будівництво малого групового будинку.

     Раніше голова Одеської обласної державної адмінінстрації Максим Степанов заявляв, що забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — це пріоритет його діяльності. Відтак, торік у регіоні 190 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, були забезпечені житлом за рахунок фінансування з місцевих бюджетів і коштів державної субвенції. Це — найвищий показник серед регіонів України за минулий рік.