01.10.2019

В Міжнародний день людей похилого віку відвідали підопічних Малігонівського стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян.

     1 жовтня у світі відзначають День людей похилого віку. Це свято – ще один привід висловити шану та вдячність ветеранам війни і праці, пошанувати людей, які багато років віддали розбудові Ширяївщини.


     В цей день підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян в селі Малігонове відвідали учні Чогодарівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ та художній колектив Копійківського сільського Будинку культури. Сьогодні у затишному і комфортному приміщенні під опікою кваліфікованого персоналу проживає 21 одинока людина поважного віку.


     Гості подякували їм за працю і досвід, побажали міцного здоров’я, довголіття та миру, вручили смачні й корисні сюрпризи та подарували чудову святкову концертну програму.


     Було дуже приємно чути слова вдячності від працівників та підопічних Малігонівського стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та дивитися на їх щасливі обличчя.