09.01.2019

Увага! Погіршення погодних умов!

До уваги жителів Ширяївського району!

     10-12 січня 2019 року на території Одеської області очікується погіршення погодних умов: мокрий сніг з дощем, зниження температури, пориви вітру до 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.

     Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, порушення руху автотранспорту, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.

     З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей просимо мешканців  району дотримуватися правил безпеки та утриматись цими днями від автомобільних подорожей.

     Якщо ви потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101 або скористайтеся гарячою телефонною лінією Служби автомобільних доріг Одеської області – (067) 575-68-86. За цим номером можна надіслати свою геолокацію через Viber, WatsApp або Telegram.

     Нагадаємо, у разі пошкодження ліній електропередач слід інформувати диспетчера АТ «Одесаобленерго» за номером телефону (048) 705 25 71, і в жодному разі не торкатися обірваних електромереж.

     Будьте пильні та бережіть себе!