05.10.2018

У ЦНАПах 5 районів області спростили механізм оплати адмінпослуг.

     Центри надання адмінпослуг п'яти районів Одеської області підключилися до мережі еквайрингу. Відтепер мешканці Ананьївського, Лиманського, Овідіопольського, Болградського та Окнянського районів мають змогу сплатити адмінздбір через POS-термінали безпосередньо у приміщенні ЦНАПів, без відвідування банку. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитро Радулов.

     «Сплата адмінпослуг для мешканців п'яти районів Одеської області стала більш комфортною. У ЦНАПах встановлено POS-термінали, тож власники банківських карток платіжних систем MasterCard та VISA мають змогу сплатити адмінзбір на місці, а не через банківську касу. Це значно заощаджує час для відвідувача», — підкреслив Дмитро Радулов.

     Наразі триває підключення до послуги та встановлення POS-терміналів у Любашівському районному ЦНАПі. Найближчим часом планується забезпечити еквайрингове обслуговування у центрах надання адмінпослуг ще у 8 районах.

     Нагадаємо, у червні голова Одеської ОДА Максим Степанов передав чотирьом районам області мобільні кейси з надання адмінпослуг «на дому» — для людей з інвалідністю та похилого віку. Йдеться про Болградський, Біляївський, Любашівський та Лиманський райони. Аналогічний досвід планується поширити на всю область.

     Довідково. Еквайринг — це здійснення банком технологічного, інформаційного і розрахункового обслуговування організацій за операціями оплати товарів і послуг, проведеними за допомогою платіжних карток на обладнанні, наданому банком.