10.02.2020

Стан захворюваності на ГРВІ та грип у закладах освіти Ширяївського району обговорили під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

     Сьогодні в Ширяївській райдержадміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Гордієнка. Участь у роботі комісії прийняли керівники відповідальних структурних підрозділів райдержадміністрації та служб Ширяївського району.

     На порядку денному – питання про стан захворюваності на ГРВІ та грип у закладах освіти Ширяївського району. Комісія заслухала результати моніторингу показників захворюваності на грип та ГРВІ в районі, надані головним лікарем КНП «Центр ПМСД Ширяївського району» Ігорем Семенишеним, головним лікарем КНП «Ширяївська ЦРЛ» Ольгою Волковою та в.о. начальника відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської райдержадміністрації Оксаною Григор’євою.

     За підсумками обговорення рішенням комісії введено карантинні заходи в 2 освітніх закладах району, посилено профілактичні заходи в лікувальних установах та навчальних закладах.

     «Вжиті заходи дозволять не допустити подальше зростання захворюваності на грип та ГРВІ серед населення району, особливо серед дітей», – наголосив очільник району Петро Гордієнко.

     Зазначимо, що КНП «Центр ПМСД Ширяївського району», КНП «Ширяївська ЦРЛ» та відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської райдержадміністрації проводять щоденний контроль та аналіз показників епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на ГРВІ та грип. У разі загострення ситуації питання призупинення навчального процесу в освітніх закладах району буде невідкладно розглянуте на позачерговому засіданні комісії.