11.02.2020

Про стан сплати ПДФО з паїв та заробітної плати за 2019 рік та січень 2020 року говорили сьогодні з представниками бізнесу Ширяївщини в райдержадміністрації

Сьогодні в Ширяївській райдержадміністрації відбулись засідання  комісій з питань виявлення додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів та з питань легалізації  виплати  заробітної  плати  і зайнятості населення.

Одним із основних завдань комісій є співпраця із представниками бізнесу Ширяївщини щодо правильного нарахування та своєчасної виплати заробітної плати найманим працівникам та орендної плати за паї не нижче законодавчо встановленого рівня. Від значення цих показників залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є одним з основних джерел формування районного бюджету.

Тож на засідання комісії, присвячене аналізу стану сплати ПДФО з паїв  та заробітної плати за 2019 рік та січень 2020 року, було запрошено 26 керівників сільськогосподарських підприємств та приватних підприємців, які за тими чи іншими показниками потрапили в групу ризику. Нажаль, більшість із них не з’явились на засідання.

В ході роботи члени комісії поспілкувались із присутніми запрошеними підприємцями, яким рекомендували привести у відповідність до законодавства заробітні плати найманих працівників та орендну плату за паї в термін до кінця лютого поточного року.

По іншим ризиковим підприємствам комісія вирішила направити листи до Роздільнянської місцевої прокуратури та Головного управління Державної служби України з питань праці в Одеській області щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства.