21.05.2020

Ширяївський район отримав сучасний автомобіль швидкої допомоги класу «В».

     Автопарк Ширяївської підстанції екстреної швидкої медичної допомоги відокремленого підрозділу «Любашівська станція екстреної медичної допомоги» поповнився новим автомобілем швидкої допомоги класу «В» із сучасним реанімаційним обладнанням.

     Це ще один крок до підвищення рівня медичного обслуговування населення району та покращення умов праці медиків, що сприятиме швидкому реагуванню медиків і дозволить їм вже в дорозі до лікарні здійснювати необхідні маніпуляції та рятувати життя людей.

     Комплектація автомобіля: портативний кисневий балон, ноші (каталка), пульсоксиметр портативний плюс елементи живлення, глюкометр, дефібрилятор – монітор, капнограф, електрокардіограф, багатоканальний портативний із можливістю телеметричної передачі ЕКГ-сигналу, інфузійний пристрій поршневого типу, мішок дихальний реанімаційний, небулайзер, холодильний транспортний для зберігання медикаментів та льоду. Медичну техніку було придбано в рамках реалізації державного пілотного проекту розвитку системи екстреної медичної допомоги за рахунок співфінансування з державного (75 %) та обласного (25 %) бюджетів.