06.08.2018

Ширяївські поліцейські виявили на території району нелегальних мігрантів з країн ближнього зарубіжжя.

     У ході комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання Одеської області та спецоперації «Мігрант» до відповідальності за порушення міграційного законодавства було притягнуто двох нелегалів.

     Так, в селищі Ширяєве поліцейські виявили 35-річного громадянина Азербайджану, який в Україну приїхав до родичів і не повернувся на батьківщину по закінченню терміну законного перебування на території країни.

     Поліцейські надіслали в міграційну службу обґрунтоване звернення про прийняття рішення щодо примусового повернення за межі України правопорушника. В результаті було прийнято рішення притягнули його до відповідальності за ч. 1 ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та примусово повернути на батьківщину.

     Крім цього, в селі Подільці Ширяївського району правоохоронці виявили 33-річного громадянина Молдови, який прострочив термін перебування на території України і, обзавівшись сім’єю, не планував повертатися додому.

     У цьому випадку до адмінвідповідальності притягнули і нелегала за порушення правил перебування в Україні, і його співмешканку за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації особи без громадянства.