28.07.2019

Шановні мешканці та гості Ширяївського району!

     Тепла та сонячна погода сприяє тому, що  люди масово вирушають на водойми, аби освіжитися та відпочити, однак не всі дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

     Інформуємо, що ставки Ширяївського району організованими пляжами та місцями для купання не облаштовані. Відповідно до вимог чинного законодавства заборонене купання в ставках та інших водоймах, які не мають обладнаних сезонними рятувальними постами пляжів, належних санітарно-гігієнічних умов, тобто в невстановлених місцях.

     Ширяївська райдержадміністрація попереджає: відповідальність за питання безпеки та поводження на водних об’єктах, збереження свого життя на водоймах в разі купання покладаються виключно на самих громадян.

     Щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема пам'ятайте:

відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

не наближайтеся до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас;

температура води повинна бути не нижче +17°С;

стежте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

     Відпочиваючи на воді цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, рідних та близьких. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо.

     Шановні громадяни, дбайте про власну безпеку й у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!