13.02.2020

Робоча поїздка керівництва Ширяївського району до закладів освіти сіл Старі Маяки та Преображенка.

     12 лютого 2020 року голова Ширяївської райдержадміністрації Петро Гордієнко, голова Ширяївської районної ради Ольга Полюганіч та депутат Одеської обласної ради Леонід Шимон в рамках робочої поїздки відвідали заклади освіти в селах Старі Маяки та Преображенка.

     В 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету було проведено ремонт даху в Старомаяківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», а також капітальний ремонт їдальні та придбання меблів для неї в Преображенському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

     Посадовці оглянули стан проведених робіт, а також навчальні приміщення й умови для перебування і навчання дітей, поцікавились матеріально-технічною базою закладів освіти, обговорили з керівниками закладів питання дотримання температурного режиму в приміщеннях та харчування учнів. Під час спілкування директори шкіл вказали на проблемні питання, які потребують вирішення та допомоги органів влади.

     Петро Іванович зазначив, що забезпечення гідних умов для повноцінного навчання й розвитку дітей, створення комфортних та гідних умов для них та їх педагогів – один з основних пріоритетів для районної влади. Адже освічені громадяни – запорука успішної країни. Тож в Ширяївському районі здійснюється системна конструктивна робота у цій сфері.