24.03.2020

Робоча нарада щодо вжиття необхідних заходів по відношенню до суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування на території Ширяївського району під час карантину.

     Сьогодні голова Ширяївської райдержадміністрації Петро Гордієнко провів робочу нараду з керівниками та уповноваженими особами Ширяївського ВП Роздільнянського ВП ГУ НП в Одеській області, Ширяївської ДПІ Южненського управління ГУ ДПС в Одеській області, Управління Держпродспоживслужби в Ширяївському районі щодо вжиття необхідних заходів по відношенню до суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування на території Ширяївського району під час карантину.

     За підсумками обговорень з метою забезпечення безпечності й якості харчових продуктів та зменшення ризику проникнення і поширення коронавірусної інфекції на території району було прийнято рішення  попередити операторів ринку (юридичних та фізичних осіб) про обов’язкову державну реєстрацію потужностей, які використовуються під час виробництва та/або обігу харчових продуктів відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». За використання незареєстрованої потужності передбачено накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі 20 мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб – підприємців – у розмірі 11 мінімальних заробітних плат.

     Нагадуємо, що на території Ширяївського району діє спеціальна комісія, яка перевіряє дотримання суб’єктами господарювання вимог карантину, спрямованого на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

     Шановні мешканці Ширяївського району! Просимо Вас дотримуватись рекомендацій лікарів, профілактичних заходів та тимчасово обмежити перебування в місцях масового скупчення людей, адже тільки дотримання карантину та Ваша персональна відповідальність дасть змогу зупинити цю недугу! Бережіть своє здоров'я!