11.09.2018

Реалізовуємо Концепцію вдосконалення інформування населення з питань Євроантлантичної інтеграції України в Ширяївському районі.

     У сучасній економічній науці, політиці і суспільній думці інтеграційним процесам приділяється дуже багато уваги. Це зумовлено позитивним досвідом європейської інтеграції, виходом її за останні роки на якісно новий рівень, а також швидким збільшенням кількості країн, які активно використовують інтеграційні механізми у своїй економічній політиці. Україна вже є визнаним суб’єктом європейських відносин і сьогодні неможливо говорити про майбутню Європу, не беручи до уваги роль і місце України. Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства.      

     Ми українці – європейська нація з багатовіковою культурою. Ми розкриваємо багатство та неповторність нашої культури, самобутність, з одного боку, а з іншого – підкреслюємо тісний історичний взаємозв’язок національної культури з культурами інших європейських країн та загальноєвропейськими культурними традиціями.  

     В бібліотечних закладах району проводяться пізнавальні заходи з питань євроатлантичної інтеграції України. Протягом  третього кварталу  централізованою бібліотечною системою  підготовлено та проведено:

         - перегляд літератури «Україна – європейська держава» (Петровірівська для дорослих, Старомаяківська, Мар’янівська сільські бібліотеки);

         - години інформації «Україна та Європа» (сільські бібліотеки),

          - бесіди «Казки народів Євросоюзу»  (Ширяївська районна дитяча бібліотека, Петровірівська бібліотека для дітей).

         В Ширяївській центральній районній бібліотеці проводились інформаційні  години з питань літературних та творчих надбань, збереження культурної спадщини країн та народів Європи, а також висвітлення сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі.

         В бібліотеках організовані куточки інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

 

         На фото: завідуюча  дитячої бібліотеки Міщенко М.Л. розповідає юним відвідувачам бібліотеки про казковий світ Європи.