31.05.2018

Півтори тисячі жителів Ширяївського району підписали декларації з лікарями Ширяївського районного центру КЗ ПМСД.

     Всеукраїнська кампанія "Лікар для кожної сім'ї", згідно якої кожен повинен вибрати сімейного лікаря і підписати з ним декларацію, стартувала 2 квітня. З 24 квітня підписати декларацію отримали можливість і жителі Ширяївського району.

     Головний лікар Ширяївського районного центру КЗ ПМСД Ігор Семенишен розповів, що станом на 25 травня майже 1500 жителів району підписали декларації з лікарями про надання медичних послуг, у тому числі  1100 - доросле населення і близько 400 - діти. Також він повідомив, що кампанія з укладання угод з лікарями проходить без ажіотажу, і нагадав про умови підписання договорів з лікарями Центру.  

     Якщо Ви обслуговувались у лікаря і залишились задоволені результатами чи знаєте про позитивний досвід спілкування з лікарем своїх рідних та близьких, поцікавтесь про можливість підписання з ним угоди. Якщо ж такого лікаря Ви поки не знайшли, зверніться до Центру та познайомтеся з лікарями.

     Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – телефон, Ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж Ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати Вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.

     Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа Центру внесе Ваші дані в систему та роздрукує декларацію, яку Ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у Вас). Потім уповноважена особа Центру накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я». Після цього Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря.

     Ігор Семенишен також додав, що в жителів району є можливість підписати угоду не лише «за пропискою», а й з лікарями будь-якого медичного закладу, чиє місце розташування зручне для них, та запевнив, що незважаючи на факт підписання угоди з лікарем без кваліфікованої медичної допомоги не залишиться ніхто.