06.02.2020

Про заходи щодо запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку з негодою говорили під час селекторної наради облдержадміністрації

       Сьогодні голова Ширяївської райдержадміністрації Петро Гордієнко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, уповноважені особи органів місцевого самоврядування та районні служби цивільного захисту, які залучаються до ліквідації наслідків негоди, взяли участь у селекторній нараді Одеської облдержадміністрації.

        Служби Одеської області доповіли про прогноз погоди на території області на 6-8 лютого поточного року, обмеження руху транспортних засобів, локальні відключення світла, пов’язані з негодою, а також про вжиті заходи щодо запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку із ускладненням погодних умов. По Ширяївському району ситуація стабільна та контрольована.

        За підсумками селекторної наради відповідальним особам були надані доручення та вказівки щодо оперативного реагування на зміну ситуації з погодою.

        Зазначимо, вночі на території Одеської області знову очікуються опади. Рекомендуємо утриматися від поїздок за межами населених пунктів та перечекати негоду вдома.