13.10.2020

Про ремонт доріг Одещини в рамках президентської програми «Велике будівництво».

     До кінця 2020 року відремонтуємо 77 кілометрів автомобільної дороги державного значення Р-33 Турбів — Гайсин — Балта — Велика Михайлівка — /М-16/.

     На завершальному етапі ще 8 кілометрів цієї дороги на межі Балтського та Подільського районів. Також скоро закінчиться ремонт 16 кілометрів що проходять з села Кошари до смт Захарівка. На ділянці влаштовується верхній шар асфальтобетонного покриття.

     Ще на двох ділянках, які разом налічують 25 кілометрів, ведеться регенерація дорожнього полотна методом холодного відновлення. Також на двох ділянках розчищається та розширюється проїзна частина.

     Нагадаю, що в червні завершилися роботи на 8-кілометровій ділянці у Роздільнянському районі. Вона пролягає від села Розалівка до КПП «Кучурган». Зараз водії їздять по новій та комфортній дорозі.

     Хочу зазначити, що наступного року буде відремонтовано ще три ділянки дороги Р-33. А відкрити повністю оновлену трасу Служба автомобільних доріг в Одеській області планує у 2022 році.

     Радий бачити, що дороги Одещини ремонтуються. Президентська програма «Велике будівництво» дала нам можливість розбудувати інфраструктуру області. Більш того, крок за кроком ми робимо важливу справу — створюємо комфортні умови життя для всіх мешканців регіону.