01.06.2018

Про підготовку та проведення оздоровлення та літнього відпочинку дітей Ширяївського району у 2018 році.

     На виконання розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 25.04.2018 № 421/А-2018 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році», з метою належної підготовки та проведення літнього відпочинку дітей та підлітків у 2018 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, видано розпорядження Ширяївської районної державної адміністрації від 15.05.2018 року № 185/А-2018 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році» та  відповідний наказ по відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації.

     З 01.06.2018 року розпочали роботу 17 пришкільних таборів з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти, де відпочивають 1095 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

     З метою забезпечення якісної організації харчування дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, в пришкільних таборах з денним перебуванням виділено кошти: з районного бюджету 236800 грн. та з бюджету Знам’янської сільської ради 8500 грн.

     У 17 пришкільних таборах з денним перебуванням з 22.05.2018 по 30.05.2018 року районною міжвідомчою комісією здійснювалась перевірка щодо забезпечення неухильного виконання вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку». В ході перевірки було складено відповідні акти. Членами комісії було надано низку доручень щодо неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог, вивчалися питання, спрямовані на безпечне перебування дітей у таборах з денним перебуванням.

     Перед початком відпочинкового періоду були призначені відповідальні особи за організацію відпочинку: керівники таборів, вихователі, відповідальні за організацію харчування, медичні працівники, музичні керівники пришкільних таборів. Окремим пунктом покладалася  відповідальність за життя і здоров’я дітей під час перебування у таборі на вихователів загонів. Затверджені посадові обов’язки працівників таборів, інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Перед відкриттям пришкільного табору школами сформовані пакети відповідних документів, які були надані до Ширяївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

     Для забезпечення першочергового оздоровлення дітей у 2018 році проведено тендерну процедуру на суму 250,00 тис. грн. та визначено учасника, який виграв тендерну процедуру – ТОВ ДОЗ «Шанс», смт. Сергіївка, який охопить оздоровленням 50 дітей пільгового контингенту з Ширяївського району.

     Для перевезення дітей до оздоровчих закладів виділено 50,00 тис. грн.