10.01.2020

Призначено на посаду головного лікаря КНП «Ширяївська центральна районна лікарня».

     До запуску реформи вторинної ланки медицини залишилось менше трьох місяців і медики Ширяївського району вже готові до її впровадження.

     Так, рішенням сесії Ширяївської районної ради створене КНП «Ширяївська центральна районна лікарня». 2 січня 2020 року КНП було належним чином зареєстроване в державного реєстратора, також отримані ліцензії на ведення медичної практики та ліцензії на отримання, зберігання і використання психотропних та наркотичних речовин у Міністерстві охорони здоров’я України. Тож з лютого 2020 року заклад підпише договір з НСЗУ для надання медичної допомоги населенню.

     Після реєстрації КНП голова Ширяївської райдержадміністрації Оксана Орел уклала контракт строком на 3 роки з Ольгою Волковою, яку призначено на посаду головного лікаря КНП «Ширяївська центральна районна лікарня».


     Вітаючи головного лікаря з призначенням на вкрай відповідальну та важливу посаду, голова райдержадміністрації побажала Ользі Миколаївні наснаги, натхнення, терпіння та наполегливості в реформуванні медичної галузі району, висловила впевненість у тому, що величезний професійний досвід Ольги Миколаївни послужить доброю основою для втілення нових планів, ідей та звершень.

     Також Оксана Петрівна побажала плідної співпраці між двома ланками охорони здоров’я Ширяївщини та наголосила на всебічній підтримці подальшої роботи Ольги Волкової та очолюваного нею колективу в сфері надання якісних медичних послуг населенню району.