28.10.2019

Привітання голови Ширяївської райдержадміністрації Оксани Орел з Днем визволення України від фашистських загарбників.

Шановні жителі Ширяївщини!

Дорогі ветерани!

     28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 75-річниця з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

     Низько вклоняюся і висловлюю слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, які ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові, віддали усі свої сили відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ.

     Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається Ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Зичу всім вам мирного неба, міцного здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
     Бажаю всім жителям Ширяївського району добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.