13.02.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Ширяївській райдержадміністрації.

     Сезон гострих респіраторних вірусних захворювань особливо небезпечний для здоров’я дітей. Тож з метою запобігання поширенню інфекції серед населення в Ширяївській райдержадміністрації 12 лютого 2020 року було проведене позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Гордієнка.

     Розглянувши інформацію про стан захворюваності на ГРВІ та грип у закладах освіти Ширяївського району, надану в.о. начальника відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської райдержадміністрації Оксаною Григор’євою та головним лікарем КНП «Центр ПМСД Ширяївського району» Ігорем Семенишеним, комісія прийняла рішення призупинити навчальний процес в 1 ДНЗ району в зв’язку з високим рівнем захворюваності дітей.

     Крім цього, на засіданні також було затверджено план роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ширяївської районної державної адміністрації на 2020 рік з врахуванням наданих під час обговорення зауважень та поправок.