03.12.2018

Порядок у районі та забезпечення безпеки громадян під час запровадження воєнного стану обговорили на нараді керівництво Ширяївського району.

     30 листопада 2018 року т.в.о. голови Ширяївської районної державної адміністрації, голова Ширяївської районної ради Ольга Полюганіч та військовий комісар Ширяївського РВК Валерій Горбачов провели спільну робочу нараду з питань забезпечення життєдіяльності Ширяївського району в умовах воєнного стану з представниками силових структур та районного військового комісаріату, головами селищної та сільських рад, керівниками організацій та установ району, в ході якої обговорили організацію першочергових заходів, спрямованих на виконання Указу Глави держави «Про введення воєнного стану в Україні». Зазначимо, що Указом передбачається введення воєнного стану на 30 діб, до 26 грудня, у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.


     В ході наради Валерій Горбачов доповів про порядок дій у зв’язку із введенням воєнного стану на території нашого району, зазначив, що жодних обмежень щодо конституційних прав громадян не застосовуватиметься. Також він акцентував увагу, що часткову мобілізацію буде проведено тільки в разі її оголошення Президентом України. Доповів, що працівниками Ширяївського РВК на даний момент уточнюються облікові дані військовозобов’язаних оперативного резерву першої та другої черги, організовано направлення на навчальні збори резервістів, закликав голів селищної та сільських рад району до співпраці.


     Було наголошено, що Ширяївській районній державній адміністрації, Ширяївській районній раді, військовому комісаріату, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям необхідно провести підготовчу роботу – перевірити системи оповіщення, сховища, матеріальне забезпечення тощо. До завершення воєнного стану заборонено відключати зв'язок, електро- та газопостачання об’єктам промисловості, ЖКГ, органам державної влади та місцевого самоврядування, військовим об’єктам, об’єктам правоохоронних та контролюючих органів, водопостачання та водовідведення, котельним, медичним установам. Про фінансові аспекти роботи в умовах воєнного стану доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Мартиненко.


     Районна влада у ситуації, яка складається на даний час, докладає максимум зусиль, аби забезпечити належну життєдіяльність району у всіх сферах суспільно-політичного та соціально-економічного життя. Крім того, було наголошено, що всі органи влади та установи району працюють у штатному режимі.


     Всім мешканцям району не потрібно піддаватись паніці, довіряти, а тим більше сприяти поширенню недостовірної інформації. Зберігайте спокій та звертайтеся за інформацією до офіційних джерел!