09.10.2018

Освітяни Ширяївського району відзначили професійне свято.

           

"Величезна виховна сила школи народжується там, де в людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель". (Василь Сухомлинський)

            Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки вперед, у ногу з часом. Творчий наставник завжди використовує у викладанні сучасні та цікаві методи і прийоми.

            Викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил, вчитель має бути дуже тонким психологом, щоб розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня та допомогти їх розкрити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи.

           Аби відзначити трудові здобутки освітян Ширяївського району, напередодні Дня вчителя, 4 жовтня, на базі Новоандріївського будинку культури, відбулося свято з нагоди Дня працівника освіти. Святкування було організоване відділом освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської райдержадміністрації за активної підтримки Новоандріївської сільської ради.

            З вітальними словами до педагогів звернулися Іван Чернологов, в. о. голови Ширяївської райдержадміністрації, Ольга Полюганіч, голова районної ради, та Петро Гордієнко, керівник відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської райдержадміністрації. Потому відбулося урочисте нагородження педагогів відзнаками та грамотами. На знак поваги і вдячності працівники Ширяївського районного Будинку культури та самодіяльні педагогічні колективи подарували освітянам району яскравий, душевний, мелодійний концерт.


            Важко переоцінити заслуги талановитих вчителів, які відкривають перед дітьми двері у світ знань, впливають на формування їх життєвих позицій та пріоритетів, закладають ґрунтовні основи майбутнього дорослого життя. Не кожна людина може бути вчителем, оскільки ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Тож, шановні педагоги, нехай доля не поскупиться на радісні події та подарує найбажаніші подарунки. Зі святом!