05.02.2020

Обговорили заходи щодо запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку із ускладненням погодних умов.

     Сьогодні голова Ширяївської райдержадміністрації Петро Гордієнко, керівники відповідальних структурних підрозділів райдержадміністрації та сили цивільного захисту Ширяївського району взяли участь в селекторній нараді Одеської облдержадміністрації щодо запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку із ускладненням погодних умов на території Одеської області. Під час наради служби Одеської області доповіли про стан готовності до погіршення погодних умов.

     За підсумками селекторної наради, з врахуванням наданих доручень головою комісії ТЕБ та НС Ширяївської райдержадміністрації було прийнято рішення провести позачергове засідання комісії.

     Комісія заслухала інформацію про наявні матеріальні резерви, машини, механізми та пункти обігріву для оперативного реагування в разі виникнення надзвичайних ситуацій та порушення руху транспорту на дорогах державного та місцевого значення Ширяївського району.

     Про стан готовності до погіршення погодних умов доповіли в.о. начальника Ширяївського РС ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Ковальчук та заступник начальника Ширяївського ВП Роздільнянського ВП ГУНП України в Одеській області Богдан Саїк та головний лікар КНП «Ширяївська ЦРЛ» Ольга Волкова.

     Про стан захворюваності на грип та ГРВІ в навчальних закладах району інформували комісію головний лікар КНП «Центр ПМСД Ширяївського району» Ігор Семенишен та в.о. начальника відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської райдержадміністрації Оксана Григор’єва.

     Петро Іванович наголосив, що в умовах негоди головними завданнями для органів влади є безпека громадян, чітка координація дій всіх служб, які будуть залучені до ліквідації наслідків негоди та надання допомоги громадянам, та мобілізація ресурсів.

     З метою забезпечення стабільної роботи всіх об’єктів житлово-комунального господарства, медичних та освітніх закладів, об’єктів соціальної сфери, безперешкодного та безпечного пересування транспортних засобів, безпеки громадян відповідальним службам та установам було надано доручення та рекомендації.