07.08.2018

Небайдужість заради майбутнього.

     01 серпня 2018 року в с.Чогодарівка, Ширяївського району відбулись збори відокремленого підрозділу громадської організації  "АКВАМАРІН", в яких взяли участь голова та члени ГО "АКВАМАРІН". На зборах було вирішено провести прибирання території навколо ставка біля с.Чогодарівка, яка без належного догляду набула жахливого стану - з горами сміття, порослими бур’яном, рогозою та очеретом берегами.

     На виконання рішень, які були прийняті на цих зборах, 5 та 6 серпня 2018 року члени ГО "АКВАМАРІН" в с.Чогодарівка на чолі з керівником відокремленого підрозділу прибрали сміття, викосили бур’ян та очерет навкруги ставка біля с.Чогодарівка.

     

     Берег ставка став чистим - без сміття, якого було зібрано більш ніж три автомобільних причепи. Тепер дорослі й малі жителі с.Чогодарівка та мешканці інших населених пунктів можуть безпечно відпочивати на природі біля ставка з доглянутими берегами та чистою водоймою. Також представниками ГО "АКВАМАРІН" в даний час здійснюються підготовчі заходи для проведення підкормки зарибку та риби, що є в цьому ставку.

     Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Шкода, що не всі громадяни це усвідомлюють та виконують. Сподіваємось, що мешканці зрозуміють,що завжди слід розпочати з самого себе – варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про населений пункт, про чистоту й порядок в ньому, адже його благоустрій – спільна справа усіх жителів.