08.08.2018

Максим Степанов — головам РДА: Ви особисто несете відповідальність за своєчасне облаштування класів НУШ.

     В Одеській області триває процес закупівлі сучасного обладнання для перших класів Нової української школи. Під час апаратної наради ОДА стало відомо, що у Роздільнянському та Ананьївському районах досі не передбачено кошти на співфінансування з місцевих бюджетів для створення освітнього простору. Також у Татарбунарському районі не оголошено тендерні процедури на закупівлю комп’ютерного обладнання. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив головам РДА прискорити та якнайшвидше завершити процес обладнання класів. 

     «Ще у травні були розподілені кошти на облаштування класів НУШ. Для їх отримання райони мали передбачити кошти на співфінансування та провести тендерні закупівлі! Керівники РДА, ви особисто несете відповідальність за своєчасне облаштування класів НУШ!» — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

     Під час засідання директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак повідомив, що наразі повністю облаштовано понад 300 класів. 

     «Цьогоріч знання за оновленим стандартом в Одеській області отримуватимуть майже 30 тисяч першокласників у 1340 класах. За інформацією органів управління освіти районних державних адміністрацій вже повністю облаштовано понад 300 класів НУШ. У цьому навчальному році першачків Нової української школи більше на 2,5 тисячі, аніж у минулому», — підкреслив Олександр Лончак.

     Нагадаємо, у травні 2018 року за ініціативи голови ОДА Максима Степанова освітянам продемонстрували новітнє інтерактивне та мультимедійне обладнання, сучасні учнівські меблі, а також оновлені кабінети природничо-математичних предметів. Ознайомитися зі зразками організації класів НУШ також можна на сторінці у Facebook («Одеський освітній простір "Арсенал ідей для Нової української школи"» — https://www.facebook.com/groups/1677448908989165/).