31.12.2021

Голова Ширяївської райдержадміністрації Петро Гордієнко вітає з Новим 2021 роком.

     Шановні земляки, щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком!

     Відходить в історію 2020 рік. Він був непростим, але не дивлячись на всі труднощі, збагатив усіх нас новим досвідом, об’єднав та дав поштовх у майбутнє. Виклики, які постали перед нами, вкотре нагадали про найважливіше: здоров’я, турботу про ближніх та любов до рідного краю. Ми зміцніли духовно, стали уважніше ставитися один до одного, більше спілкуватися зі своїми рідними та близькими.

     Щиро дякую нашим захисникам, які нині стоять на передовій та захищають Україну від ворога, за мирне небо над нашими головами.

     Висловлюю вдячність нашим медикам, які цілодобово стоять на сторожі людського життя та здоров’я, щодня працюють із загрозою, яка нависла над людством, і рятують нас від COVID-19.

     Дякую кожному з Вас, дорогі друзі, за розуміння та підтримку, за стійкість і оптимізм, за Ваші добрі справи, активну життєву позицію та небайдужість.

     Висловлюю свою повагу та вдячність за проведену роботу, плідну співпрацю, проявлену відповідальність у році, що минає, усім органам влади, місцевого самоврядування, установам та організаціям Ширяївщини.

     З нагоди свята зичу Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя й достатку. Хай любов, злагода та мир панують у Ваших оселях. Зустрічайте новий рік з новими сподіваннями, планами, мріями та найріднішими людьми поряд.

     З Новим роком! Бережіть себе!