12.02.2020

День безпечного Інтернету в Ширяївському районі.

     11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

     День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

     Ширяївський район також долучився до проведення Дня безпечного Інтернету. 11 лютого 2020 року в навчальних закладах району проведено ряд заходів, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища щодо безпечного використання мережі Інтернет. Педагоги провели з учнями виховні години «Безпечний Інтернет», впродовж дня в закладах освіти Ширяївщини дітей навчали правилам безпечної поведінки в мережі, говорили про ризики користування Інтернетом, віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, та шляхи попередження негативного впливу Всесвітнього павутиння.

     Бесіди «Безпечний Інтернет» відбулись також для відвідувачів Ширяївської центральної районної бібліотеки.

     Сподіваємось, що дорослі та діти, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.