10.01.2020

Делегація Ширяївського району взяла участь в робочому засіданні Одеської облдержадміністрації з обговорення подієвих заходів Одещини на 2020 рік

     10 січня делегація Ширяївського району в складі голови райдержадміністрації Оксани Орел та радника голови райдержадміністрації Тетяни Триндяк взяла участь в робочому засіданні Одеської облдержадміністрації з обговорення подієвих заходів на території Одещини на поточний рік.

     Комунікація щодо обговорення, затвердження та сприяння проведенню фестивальних заходів в Одеській області у 2020 році відбулась під головуванням заступників голови Одеської облдержадміністрації Дениса Ванаша та Віталія Свічинського за сприяння Управління туризму, рекреації та курортів Одеської облдержадміністрації.

     За ініціативи заступника керівника ОДА Дениса Ванаша буде створений календар культурних подій.

     «Одеcький регіон – приваблива територія для туризму, відпочинку та оздоровлення. Щорічно Одеську область відвідує велика кількість туристів. В області часто проходять різноманітні події. Однак вони не завжди відомі широкому загалу. Тому Календар подієвих заходів Одещини на 2020 рік – це можливість повідомити жителів та гостей області про цікаві та важливі заходи, а також розширення рамок туристичного сезону та збільшення туристичного потоку», - зазначив заступник керівника ОДА Денис Ванаш.

     До календаря включатимуть найвизначніші культурно-мистецькі, туристичні, розважально-атракційні, спортивні та інші заходи 2020 року, які зможуть зацікавити як українського, так і іноземного туриста.

     В ході засідання учасниками обговорено проблемні питання, які виникають при проведенні заходів, такі як: забезпечення парковочними місцями, комунікація з територіями, на яких проходить захід, рекламна компанія та інші.

     Календар подієвих заходів Одещини на 2020 рік буде затверджений розпорядженням керівника ОДА. Таким чином, проєкт буде реалізований на практиці всіма необхідними службами.

     Також під час засідання були окреслені певні пропозиції та ідеї майбутніх змін нашого регіону. Поточний рік стане якісним для туристичої сфери.

     Надалі відповідні зустрічі проходитимуть в рамках діяльності фокус-групи «Туристичної ради Одеської області».