14.01.2020

Апаратна нарада в Ширяївській райдержадміністрації.

     Сьогодні в Ширяївській райдержадміністрації відбулась перша в цьому році апаратна нарада. Відкриваючи її, голова райдержадміністрації Оксана Орел привітала присутніх керівників структурних підрозділів та районних служб з новорічно-різдвяними святами та закликала до плідної роботи.

     Відповідно до запланованого порядку денного говорили про результати реформи децентралізації на території Ширяївського району. В цьому блоці заслухали обраного сільського голову Чогодарівської ОТГ. Микола Заяц інформував учасників наради про стратегічне й тактичне бачення розвитку ввіреної йому території та відповів на запитання.

     Обговорили також заплановану в 2020 році трансформацію районів та переформатування місцевих державних адміністрацій в органи префектурного типу.

     За результатами апаратної наради відповідальним працівникам були надані необхідні доручення та вказівки.

     Приємним сюрпризом став візит артистів Ширяївського районного Будинку культури. Гості привітали учасників наради зі Старим Новим роком та Василем, виконали святкові щедрівки та побажали присутнім перспективних ідей, нових можливостей, улюблених занять, міцного здоров’я та всього найкращого.