08.10.2018

8 жовтня - День юриста України.

     Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента №1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

     Професійне свято людей, все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

     Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців. Практично немає таких проблем, які б не вирішувалися за участю юристів, і такої галузі господарства, яка могла б обійтися без їхньої компетентної допомоги і кваліфікованої консультації.

     Шановні працівники юридичної сфери! Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, а норми законодавчих актів хай завжди будуть вірними помічниками у вашій нелегкій праці! Успіхів вам у захисті прав та свобод громадян України!