08.10.2018

7 жовтня – День працівника освіти.

     Традиційно в першу неділю жовтня українці святкують День працівника освіти, згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року. В 1994 році, за рекомендацією ЮНЕСКО це професійне свято працівників освіти отримало статус міжнародного і почало відзначатися 5 жовтня. На сьогоднішній день його відзначають майже у 100 країнах по всьому світу. Крім того, Всесвітній день вчителів входить до системи всесвітніх і міжнародних днів ООН.

     З нагоди відзначення Дня працівника освіти в Ширяївському районі працівники районного Будинку культури підготували святкову концертну програму «Щаслива хай буде учительська доля!». За сумлінну плідну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди свята Грамотою Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області відзначено Гордієнка Петра Івановича – начальника відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області; Білокамінську Наталію Вікторівну – директора Старомаяківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Ширяївської районної ради; Бровко Тетяну Юріївну – вчителя зарубіжної літератури опорного загальноосвітнього навчального закладу Петровірівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Ширяївської районної ради; Висоцьку Нелю Веніамінівну – заступника директора з навчально – виховної роботи Чогодарівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Ширяївської районної ради; Гаврилюк Наталію Іванівну – заступника директора з навчальної роботи Новоєлизаветівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Ширяївської районної ради; Єтеревську Любов Василівну – вчителя української мови та літератури Чорнокутського НВК «ЗОШ І, ІІ ступенів – ДНЗ» Ширяївської районної ради. Також працівники освіти Ширяївського району отримали грамоти відділу освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації Одеської області.


     Ще одним подарунком для освітян став святковий концерт, влаштований Фондом голови Одеської ОДА Максима Степанова та місцевими меценатами. Спеціально для вчителів зі своїми найбільш хітовими композиціями виступили одеські гурти Premier Project, DukeTime та відомий український співак Олег Винник. З привітаннями до освітян звернувся голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Також на святі зачитали привітання від Президента України Петра Порошенка. 


     Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

     Від щирого серця вітаємо освітян зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, невичерпної наснаги, добробуту, щоб Ви отримували задоволення від улюбленої праці, а ваші вихованці - від навчання та спілкування з Вами!