06.06.2018

6 червня – День журналіста.

     День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.

     Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

     З нагоди Дня журналіста України в Одеській обласній раді відбулося урочисте нагородження представників ЗМІ. Згідно розпорядження голови обласної ради Анатолія Урбанського за сумлінну працю, відданість журналістській справі, вагомий особистий внесок у розвиток засобів масової інформації, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджена Томило Валентина Валеріївна – кореспондент редакції газети «Промінь» Ширяївського району. Вітаємо із заслуженою нагородою!

     Шановні журналісти, щиро вітаємо вас з професійним святом. Своєю щоденною працею ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства, привертаєте увагу суспільства до важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни. Бажаємо вам творчих успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів, міцного здоров'я та добра!